آموزش کپی آیتم با هانتر

 

کپی : این باگ اولین بار توی ورژن سومه بازی ورلد آف وارکرافت یعنی Wrath of the Lich King پیدا شد و بعد از مدت کوتاهی هم باگش ورداشته شد اما هنوز بیشتر سرورها این باگ رو دارن و توی هر ورژنی از بازی ورلد آف وارکرافت میتونید از این باگ استفاده کنید که آموزشش رو میدم.

البته دقت داشته باشید هنوز ممکنه سروری که بازی میکنید این باگ رو فیکس کرده باشه که در اونصورت میتونید از برنامه ی Wpe Pro استفاده کنید که توی همین سایت هست فقط کافیه یه جستوجو کنید.

و اینکه هیروتون حتماٌ باید هانتر باشه تا بتونید این کار رو انجام بدید و اینکه آیتمی که میخوایید کپی کنید باید Soul Bound نباشه در غیر این صورت نمیشه.

خوب دیگه بریم سراغ آموزش کپی کردن آیتم با هانتر :

اول برید تعداد زیادی Bullet (تیر تفنگ) بخرید و بگ هاتون رو ازش پر کنید (تا خر خره D:)

بعد برید یه هانتر دیگه رو پیدا کنید که بگ های اون هم پر از Bullet (تیر تفنگ ) باشه

و بعد با هانتر دیگه Trade (صفحه ی تبادل آیتم) رو باز کنید و تمامی جا هاش رو با Bullet (تیر تفنگ) پر کنید (این هم تا خر خره)

و آیتمی که Soul Bound نباشه توی قسمت پایین اونجایی که فقط آیتم های Soul Bound رو باید گذاشت بزارید

و روی Trade کلیک کنید تا آیتم ۲بار براتون بیفته توی بگ تون (یه Slot + جای آیتم توی بگتون بزارید که ۲تاش جا بگیره اما توی هانتر جلویی باید همش پر باشه)

 

اگر هم توی سرور هایی با ورژن بالاتر بازی میکنید که دیگه تیر ها از وندور ها پاک شدن میتونید از این وندور بخرید این وندور هنوز تیر هارو داده اما کار دیگه ای به جز برای همین باگ نمیکنه

اسم وندور : Jarlod Puller

لینک Wow Head : لینک