اخبار ورلد آف وارکرافت : Warlords of Draneor

 

طبق آخرین اخبار منتشر شده از کمپانی Blizzard , قرار است تا مدتی دیگر که تاریخ آن هم هنوز مشخص نیست یک بسته الحاقی جدید با نام Warlords of Draenor جنگ سالاران درینور به بازار عرضه گردد …

اخبار ورلد آف وارکرافت

این بسته الحاقی مانند سایر بسته های منتشر شده , قصد دارد تا سطح را از ۱۰ تا حداکثر ۱۰۰ بالا ببرد و این اجازه را به پلیرها بدهد تا بتوانند توانایی شخصیت های بازی خود را تا سطح ۹۰ ارتقا بخشند . مثل همیشه شما با یک داستان جدید , سیاه چاله ها , حملات و حالات مختلف روبرو خواهید شد . بازی پلیر را به سرزمین های دور منتقل می کند قبل از اینکه او در منطقه جنگ های صلیبی با شکست روبرو گردد . کمپانی  بلیزارد تصمیم گرفته تا در این نسخه تغییرات اساسی در ۸ رقابت اصلی انجام دهد . این نسخه از بازی این اجازه را به پلیر می دهد تا شخصیتی با نام Garrisons را ایجاد کند که می تواند کارهای ساخت و ساز , سفارشی کردن و دفاع را به خوبی انجام دهد . Garrisons شخصی شما می تواند ماموریت های شما را کامل کرده و این توانایی را دارد تا سایر گروه ها را با یکدیگر متحد کرده و به شما ملحق کند . در کنار تمامی این تغییرات , برخی از مدل های شخصیت ها نیز در حال بهبود بخشیدن هستند . انسان ( تعدادی مورد نیاز) ، کوتوله ها ، الف های شب رو , کوتوله , گروه ترکان و مغولان ، اورک ها ، ارواح و tauren شامل تغییرات می شوند در ضمن طبق گفته کمپانی هنوز قرار نیست تا نژاد جدید به بازی اضافه شود .

و همچنان در پست های بعدی به تصاویر و تریلرهای جدید که عرضه بشه قرار میگیره. این بازی طبق گفته ها در این بازی در تاریخ ۱۳۹۲/۱۲/۱۴ برای دانلود قرار میگیره.

 

برای دانلود این بازی به این لینک برید : درینور