نماد های ماسونی(شیطانی)

 

شیطانی : بازی ورلد آف وارکرفت پر از نماد ها ی ماسونی هستش که هرکسی هم مطئناٌ دیده حتی توی مپ اصلی ورژن Wrath of the LichKing هم نماد هاشو خیلی واضح میشه دید.

نمادهای ماسونی در بازی ورد آف وارکرافت world of warcraft
همانطورکه مستحضر هستید در میان ژانرهای مختلف بازی های رایانه ای بازی های RPG یا نقش آفرینی جایگاه ویژه ای را دارا می باشد. به طوریکه ساعت ها می تواند کاربر را به خود مشغول نماید. از طرفی بازی های multiplayer هم جذابیت ویژه ای در بین کاربران دارند. زیرا حسی از رقابت یا همکاری را با بازیکنان واقعی در کاربر بوجود می آورد. بازی world of warcraftیک گیم فوق العاده است که این دو را با هم دارا می باشد. جذابیت این بازی به حدی است که تعداد زیادی از گیمرهای این بازی را ایرانی ها تشکیل می دهند. و علی رغم وجود سرورهای مجانی و البته غیر رسمی اقدام به پرداخت وجه برای بازی در سرورهای اصلی این گیم می نمایند.
البته نمی خواهم شورش را در بیاورم. وارکرافت یک بازی اسطوره ای است و در آن شما به فور می توانید نمادهای اسطوره ای و موجودات خیر و شر تخیلی را ببینید.(برای مثال انسان ها، کوتوله ها، الف ها، آنددها، تائورنها و…در بازی وجود دارند و یا کلاس mage و warlock در بازی هست) بنابراین نمی خواهم مثلا بگویم که warlock جن گیر است و حرف هایی از این دست. (البته مفاهیمی چون باز کردن پرتال-دروازه ستاره ای- برای احضار نمودن دیمون و… برای بازیکن کم کم فر هنگسازی می شود تا در نهایت عادی تلقی می شود). اما می خواهم دقیقا به مواردی در بازی اشاره کنم که به اصطلاح گاو پیشانی سفید است و شیطنت جریانی ماسونی را به وضوح می توان در آن دید. منتظر ادامه بحث باشید…

باز شدن یک dark portal جهت احضار یک دیمون

(ترجمه ضمنی از متن قرمز رنگ نوشته شده در بازی: warlock بزرگ ویلفرد فیزلبنگ حریف بعدی شما را احضار میکند. منتظر ورودش بمانید….حالا من آئین مذهبی احضار را آغاز می کنم. موفق شدم. نگهبان ترسناک به زودی وارد می شود. برای فراموشی آماده شوید.)
خارج شدن دیمون از portal
نماد چشم جهان بین:
نماد چشم جهان بین در کنار نقشه شهر دالاران – در وسط چشم یک ستاره ۵ پر هم وجود دارد

نمای بانک شهر دالاران (مهم ترین شهر در بازی) – اشاره به اینکه مهمترین بانکها متعلق به اسرائیل است.

گوی بالدار یا Globe Winged

در بازی یک raid به نام کارازان وجود دارد. کارازان یک منطقه متروکه است که محل اجتماع سری گروهی خاص می باشد. عکسی از انجمن برادری با شنل هایی قرمز – به حالت دست ها توجه کنید.

مجسمه جغد – کارازان

صفحه شطرنجی و ستون های مورد علاقه ماسون ها – کارازان


راهرو مخفی – کارازان

راهرو به یک مراسم مذهبی ختم می شود


که در آنجا (the repository – صندوق تابوت) یک terestian illhood (موجو سم دار) با باز کردن یک fiendish portal (پورتال شیطانی) در حال احضار چند homunculus (شیطان کوتوله) است. به متن قرمز رنگ نوشته شده در بازی هم توجه کنید.

آهان کورج raid دیگری است که به مصر باستان می پردازد!
چشم ارباب؟! – raid آهان کورج

بدون شرح…

به جناب را سلام کنید – آهان کورج

البته وقتی مثل سیب زمینی روی زمین افتاده خورشید پشتش بهتر دیده می شود