آموزش آپدیت ۵.۴.۸ به ۶.۱.۲

 

آپدیت : به دلیل برداشته شدن قابلیت آپدیت World of Warcraft با فایل های دانلودی پس از ورژن Mists of Pandaria آموزش آپدیت رو با لانچر براتون گذاشتم.

شما با این آموزش هر پچی که بازی میکنید رو  میتونید خیلی راحت به ۶.۱.۲ ارتقاء بدید یا هر پچ جدید تری که بیاد.

فقط اینو در نظر داشته باشید که وقتی که آپدیت کنید دیگه نمیتونید اون پچ قبلی که بوده رو بازی کنید برای حل این مشکل میتونید از فایل Wowتون یه کپی یه جا دیگه داشته باشید.

آموزش:

اول برید به اینلینک و ثبت نام کنید سپس وارد اکانتتون بشید و Battle.net App رو دانلود کنید.

بعد اون رو نصب کنید و وارد اکانتتون بشید و از قسمت Setting*Game install/Update دوتا جا داره که باید جفتشو رو فولدری که میخوایید آپدیت بشه انتخاب کنید.بعد خود برنامه خودکار آپدیت رو شروع میکنه که شما میتونید اونو نگاه کنید از توی همون برنامه برای آپدیت ۵.۴.۸ به ۶.۱.۲ یه آپدیت حدود ۵۰۰مگابایتی میخواد ولی از پچ های پایین تر به آپدیت بیشتری احتیاج داره.

بعد از اینکه ۳۰۰مگابایت اولو دانلود کرد میزنه ۱۱گیگ دیگه باید دانلود شه ولی لازم نیست تا آخرش دانلود کنید اگه دقت کنید زیر اون نواری که دره پر میشه (بعد از دانلود ۳۰۰مگابایت)یه جا نوشته Playable و یجا Optimal شما روی همون Playable دانلود و قطع کنید و بعدش میتونید از ۶.۱.۲ بازی کردن لذت ببرید.

مشکلات PlayAble : پس از دانلود کردن تا Playable مشکلاتی توی مپ ها و هرچیز جدیدی که بعد از ورژنی که دارید به بازی اضافه شده کار نمیکنه و یا مثلا برای وارد شدن به مپ Warlords of Draenor باید Loading اولشو ۲۰دقیقه با سرعت اینترنت معمولی وایسید تا براتون آپدیت های لازم به اون مپی که دارید میرید رو بگیره برای همین اگه تا Optimal دانلود تمامی فایل های مورد نیاز دانلود میشه و دیگه مشکلی برای دانلود توی بازی ندارید.