استراتژی Highmaul

 

Highmaul اولین اینستنس سری بازی های ورلد آف وارکرافت : Warlords of Draenor هستش که از هفت باس ( Boss ) تشکیل شده و لول آیتم هاش توی مد های مختلف به این نوع هستش : ilvl 640 LFR , ilvl 655 Normal , ilvl 670 Heroic , ilvl 685 Mythic و همینطور آیتم های مورد نیاز ماموریت Legendary رو هم میدن…

این آموزش ساده ترین و کاملترین آموزشی هست که به زبان فارسی نوشته شده ،یعنی به طور کل فکر نکنم آموزش دیگه ای باشه D:

به طور کل آموزشات این اینستنس و تمامی اینستنس های سری بازی های ورلد آف وارکرافت : Warlords of Draenor با سرور ایرانی WoWCenter پیش میره که در سه مد Heroic , Normal و Mythic به طور کامل نوشته میشه

تمام این آموزش از برترین گیلد های ریلم های بلیزارد و همینطور اولین گیلد پی وی ای Method گرفته شده تا بتونین استراتژی کامل رو فقط از روی خوندن کمی نوشته یاد بگیرید.

باس ها : این آموزش برای رویارویی کامل پلیرها با تمامی باس هایی که توی این اینستنس هستش. با کلیک کردن روی اسم هر کدوم از باس ها در زیر میتونید به صفحه ی آموزشش برید که به طور کل از :نکته های مهم ، Dungeon Journal داخل بازی در مد های  Normal , Heroic , Mythic ساخته شده. این استراتژی به طور کامل جدید هستش و همینطور نکات به شما اطلاعاتی در مورد مهمترین قسمت های باس ها و استراتژی رو میدن که همه توی تیمتون باید اینهارو بدونن… .

اسپل ها : از توی صفحه ی باس ها در “Dungeon Journal” گرفته شده و میتونین با کلیک کردن روی نوشته ی هرکدوم از اسپل ها تمامی مقدار تخریبشون توی هر سه مد Heroic , Normal و Mythic و همینطور نحوه ی کار اجراشون رو ببینید.

غارت (Loot): با رفتن به صفحه ی هر کدوم از باس ها میتونید آیتم هایی رو در هر سه مد Heroic , Normal و Mythic ببینید که شانس دادن اونهارو هم بهتون نشون میده و همینطور میتونید اونهارو از توی بازی قسمت “Dungeon Journal”بینید ولی توی Dungeon Journal فقط بهتون آیتم هایی که برای غارت میده رو نشون میده و نه شانس دادنشون رو.

 

و فعلا فقط چهار باس از Highmaul آموزششون قرار گرفته که وقتی WoWCenter باسهای بعدی رو باز کنه اونهارو هم میزارم.

لیست باس ها :

Kargath Bladefist

The Butcher

Brackenspore

Tectus

Twin Ogron

Ko’ragh

Imperator Mar’gok

مرجع تمامی آموزشات : wowarcraft.ir