تریلر سینماتیک جدید World of Warcraft :Legion

 

مدت زمان زیادی تا انتشار World of Warcraft: Legion باقی نمانده است. بسته الحاقی جدیدی که قرار است تا World of Warcraft را نجات دهد. همین موضوع باعث شده است تا هواداران امید زیادی به آن داشته باشند.

حال، یک تریلر سینماتیک از این گسترش دهنده World of Warcraft منتشر شد.

World of Warcraft: Legion شامل محتویاتی نظیر سلاح‌ها، ماموریت‌ها و کلاس‌های جدید خواهد بود. Order Halls و Demon Hunter از جمله از کلاس‌های درون این بسته هستند.

حال، می‌توانید تا تریلر جدیدی را که «بلیزارد» از World of Warcraft: Legion منتشر کرد را مشاهده کنید:

عنوان World of Warcraft در سال ۲۰۰۴ به‌صورت انحصاری برای رایانه‌های شخصی منتشر شد. گفتنی است که این بازی بزرگ‌ترین عنوان نقش آفرینی چند نفره جهان است. همچنین World of Warcraft: Legion در تاریخ نامعلومی از ماه سپتامبر ۲۰۱۶ منتشر خواهد شد.

دلیل پخش سریع این سری از بازی الحاقی ضعیف بودن ورژن های قبلی(Mists of Pandaria , Warlords of Draenor) بازی هستش که تعداد زیادی از پلیرهارو از خودش زده کرد.و برگشتاندن شخصیت اصلی دومین ورژن از این بازی الحاقی یعنی Illidan Stormrage امید خیلی هارو به این بازی باز گردونده و این شخصیت دلیل اصلی شناخته شدن بازی World of Warcraftـه که ۶۰% از پلیرها توی این ورژن به بازی اضافه شدن ولی از ورژن های بعدی تنها ۴۰% که بیشترش توی ورژن Wrath of The Lich King و Cataclysm بوده و توی Mists of Pandaria ، Warlords of Draenor به جای دریافت پلیر بیشتر پلیر ها از بازی رفتن و این ورژن : Legion تونسته فقط با تریلر که هنوز ورژن کامل به بازار ارائه نگردیده و بتا هستش ۲۰% به پلیر های ورلد آف وارکرافت اضافه کرد که این فقط آماره ریلم های سرور بلیزارد هستش و سرورهای شخصی حساب نشده، میشه این ورژن رو تجدید دوباره بازی ورلد آف وارکرافت دونست.