دانلود بازی World of Warcraft : Legion PC

| آموزش دانلود بازی قرار گرافت |

| لینک دانلود بازی به صورت جداگانه قرار گرفت |

Pc World of Warcraft Legion یک بازی مولتی پلیر آنلاین می باشد که در سال ۲۰۰۴ برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . مسئولیت ساخت این بازی بر عهده Blizzard Entertainment بوده است که یکی از استودیوهای بازی سازی محبوب و قدیمی می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی های محبوبی مانند Warcraft: Orcs & Humans و Starcraft و Diablo را در کارنامه هنری خود داشته است که هر سه این بازی ها در شاخه استراتژیک می باشند و از بهترین بازی های این سبک می باشند .

استودیوی بازی سازی Blizzard Entertainment به عنوان پدر سبک استراتژیک شناخته می شود ، این استودیو برای اولین بار با ساخت بازی Warcraft : Orcs & Humans خود را به جهانیان معرفی کرد و از آن تاریخ به بعد با انتشار دنباله موفق سری warcraft و خلق بازی های جدید ومتفاوتی چون star craft و Diablo خود را به عنوان یکی از قطب های بازی سازی در سبک استراتژیک معرفی کرد . بازی وارکرفت در دنیای خیالی Azeroth در جریان است و وقایع داستانی آن چهار سال پس از بازی محبوب Warcraft III: The Frozen Throne در جریان است . استودیوی بازی سازی Blizzard Entertainment بازی WOW را در سپتامبر ۲۰۰۱ معرفی و در تاریخ ۲۳ نوامبر ۲۰۰۴ در سالگرد ۱۰ سالگی فرانچایز Warcraft منتشر کرد . از سال ۲۰۰۴ تاکنون ۴ محتوای اضافی برای این بازی منتشر شده است که هرکدام از آنها نکات مثبت زیادی به این بازی محبوب اضافه کرده اند . در تاریخ ۶ آگوست ۲۰۱۵ استودیوی سازنده اعلام کرد که قصد انتشار محتوای اضافه دیگری برای این بازی دارد ، بازی World of Warcraft Legion PC جدید ترین محتوای الحاقی این بازی می باشد که قرار است در تاریخ ۳۰ آگست ۲۰۱۶ برای رایانه های شخصی منتشر شود .

سایز توضیحات : محتوای الحاقی جدید این بازی به بازی باز این اجازه را می دهد تا لول خود را تا ۱۱۰ افزایش دهد ، این بسته سلاح های جدیدی را به بازی اضافه خواهد کرد و همچنین می توانید به نقاط جدیدی از Azeroth سفر کنید که Broken Isles نام دارد ، بسته جدید همچنین یک کلاس جدید با نام demon hunter به بازی اضافه می کند که برای استفاده از این کلاس باید حداقل لول ۹۸ را دارا باشید . با خرید این بسته شما به ده دانجن چنج نفره و دو رید جدید دسترسی خواهید داشت که طرفداران دنیای WOW می دانند که Dungeon و Raid در بازی WOW از پرطرفدارترین و جذاب ترین بخش های بازی می باشد . وقایع این قسمت از بازی سال ها پس از وقایع محتوای اضافه Warlords of Draenor در جریان است ، تحدیدی جدید از گوشه های تاریک azeroth به پا خاسته است تا اتحاد ها را از بین ببرد و جنگ های باستانی فراموش شده را باری دیگر آغاز کند ف حال شما به عنوان قهرمان بازی باید بازی دیگر از دنیای محبوب و دوستانتان محافظت کنید .

دانلود بازی World of Warcraft : Legion برای PC

 

مشخصات بازی PC:

نام بازی : ۷.۱.۰ World of Warcraft Legion

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : ۲۰۱۶

شرکت سازنده : Blizzard Entertainment

منتشر کننده : Blizzard Entertainment

سبک بازی : MMO

نوع فایل : EXE

لینک مرتبط : WIKIPEDIA

برای دیدن تریلر Legion میتونید به این لینک برید : تریلر

 

آموزش دانلود بازی :

فقط اینو در نظر داشته باشید که وقتی که آپدیت کنید دیگه نمیتونید اون پچ قبلی که بوده رو بازی کنید برای حل این مشکل میتونید از فایل Wowتون یه کپی یه جا دیگه داشته باشید.

آموزش:

اول برید به این لینک و ثبت نام کنید سپس وارد اکانتتون بشید و Battle.net App رو دانلود کنید.

بعد اون رو نصب کنید و وارد اکانتتون بشید و از قسمت Setting*Game install/Update دوتا جا داره که باید جفتشو رو فولدری که میخوایید آپدیت/دانلود بشه انتخاب کنید.بعد خود برنامه خودکار آپدیت/دانلود رو شروع میکنه که شما میتونید اونو نگاه کنید از توی همون برنامه که چه قد به دانلود نیاز دارید و اگر دقت کنید روی نوار دانلود یه جا نوشته PlayAble وقتی به دانلودتون به این سطح برسه یعنی شما میتونید بازی رو شروع کنید و بقیه احتیاجات برای کامل شدن وقتی که دارید بازی میکنید انجام میگیره و یا میتونید وایسید تا آخر پر شه که دیگه هیچ مشکلی نداشته باشید.

سیستم مورنیاز :

WINDOWS

حداقلپیشنهاد شده
Operating SystemWindows® XP / Windows Vista® / Windows® ۷ / Windows® ۸ / Windows® ۱۰ with latest service packWindows® ۱۰ ۶۴-bit with latest service pack
ProcessorIntel® Core™ ۲ Duo E8500 or AMD Phenom™ II X3 720Intel® Core™ i5-3330,
AMD™ FX-6300, or better
VideoNVIDIA® GeForce® GT 440 or AMD™ Radeon™ HD 5670 or Intel® HD Graphics 5000NVIDIA® GeForce® GTX 750 Ti or
AMD™ Radeon™ R7 260X or better
Memory۲ GB RAM۴ GB RAM
Storage
۴۵ GB available hard drive space
Internet
Broadband internet connection
Media
DVD-ROM drive
InputKeyboard and mouse required. Other input devices are not supported.Multi-button mouse with scroll wheel
Resolution
۱۰۲۴ x 768 minimum display resolution

لینک دانلود بازی به صورت جداگانه PC:

منبع آپلود بازی : Download.ir

پارت ۰۱ – حجم ۲ گیگابایت

پارت ۰۲ – حجم ۲ گیگابایت

پارت ۰۳ – حجم ۲ گیگابایت

پارت ۰۴ – حجم ۲ گیگابایت

پارت ۰۵ – حجم ۲ گیگابایت

پارت ۰۶ – حجم ۲ گیگابایت

پارت ۰۷ – حجم ۲ گیگابایت

پارت ۰۸ – حجم ۲ گیگابایت

پارت ۰۹ – حجم ۲ گیگابایت

پارت ۱۰ – حجم ۲ گیگابایت

پارت ۱۱ – حجم ۲ گیگابایت

پارت ۱۲ – حجم ۲ گیگابایت

پارت ۱۳ – حجم ۲ گیگابایت

پارت ۱۴ – حجم ۲ گیگابایت

پارت ۱۵ – حجم ۲ گیگابایت

پارت ۱۶ – حجم ۲ گیگابایت

پارت ۱۷ – حجم ۲ گیگابایت

پارت ۱۸ – حجم ۲ گیگابایت

پارت ۱۹ – حجم ۸۷۰ مگابایت

رمز فایل ها : www.download.ir