ماکرو Chat کردن با عکس GM

 

Chat : این ماکرو برای چت کردن با عکس گیم مستر ها هستش که وقتی چت میکنید پشت نوشتتون یه عکس بلیزارده کوچیک که فقط برای گیم مستر هاست اضافه میشه و اینطوری بقیه پلیر ها فکر میکنن که گیم مستر هستید و میتونید از این سوء استفاده کنید D: من خودم خیلی استفاده ها کردم.

برای این ماکرو قبلا یه افزونه ای ساخته شده بود که به دلیل Out of Date شدن دیگه نمیشد ازش استفاده کرد و دیگه کارایی نداشته و گفته بودم که ماکروشو میزارم.

اما توی استفاده از این ماکرو توی جمعیت استفاده نکنید و سعی کنید توی Whisper به کسی با این عکس چت بدید چون ممکنه گیم مستر ها ببینن و از بازی اخراجتون کنن و یا این ماکرو رو آنتی چیت روش بزارن که دیگه نشه ازش استفاده کرد و همینطور هم ممکنه سروری که بازی میکنید در حال حاظر آنتی چیت این رو داشته باشه و کار نکنه

این ماکرو چند کارست و میتونید به جای عکس چت گیم مستر ها عکس باس / ابیلیتی و اسپل ها رو بزارید که برای اینکار باید فقط اسم عکس اسپلتون به همراه blp. در آخرش به جای Blizz.blp توی ماکرو عوض کنید که آموزش این به طور کامل در پست های بعدی قرار داده میشه و میتونید لیست اسم ها و… رو ببینید.

 

کد ماکرو : /script local SCM=SendChatMessage SendChatMessage=function(t,…)if(FGM)then t=”124TInterfaceChatFrameUI-ChatIcon-Blizz.blp:0:2:0:-3124t “..t end SCM(t,…) end SlashCmdList[“FGM”]=function()if(FGM)then FGM=nil else FGM=true end end SLASH_FGM1=”/fgm”

 

و بعد از اینکه خواستید کارتون با ماکرو تموم شد میتونید هم با Relog و هم با Reload/ خاموشش کنید تا چتتون دوباره به حالت اول برگرده.

اگه توی سروری که این ماکرو رو زدید دیگه چت هاتون فرستاده نشد یعنی سرورتون براش آنتی چیت گذاشته که نتونید استفادش کنید.