مجموعه کتاب های World of Warcraft

حماسه نبرد شکافت : جلد اول اضافه شد.

پایه و اساس بازی ورلد آف وارکرافت بر روی کتابهایی هستش که این کتابهارو نویسنده های مختلفی که همگی شاگرد یه استاد نویسنده بودن مینویسن و شرکت بلیزارد هم کتابهارو جمع آوری میکنه و تیمی رو برای کار بر روی این کتابها میزاره و میشه گفت به طور کامل باز نویسی میکنه و از روی اون کتاب سری بازی هارو به بازار ارائه میکنه و نه به طبقه بندی ای که پایین میبینید  که سری بازی های ورلد آف وارکرافت هم بر اساس همین طبقه بندی به بازار ارائه میشن و کتاب بلیزارد هم در دست ترجمه هستش و به محض ترجمه شدن قرار میگیره اینها فقط کتابهای نویسنده ها هستن و نه کتاب اصلیه بلیزارد ولی در کل با خوندن این ها هم داستان رو کامل متوجه میشید واسه ی بلیزارد فقط کمی خلاصه تر شدس.

تمامی کتاب ها با ترجمه ارائه شده که منبع و نام مترجم توی خود فایل ها هست.

 

 

لینک های دانلود:

————————————————————————————————–

هفتم الی دهم

————————————————————————————————-

در کل ۱۸ تا کتاب که تا الان فقط همینا ترجمه شده و روی اینترنت قرار داده شده. و کتابی که خود بلیزارد ارائه کرده در دست ترجمه هستش که به محض ترجمه شدن روی سایت قرار میگیره.

شرکت بلیزارد هم پس از پیشرفت بزرگی که توی ساخت سری بازی های آنلاین ورلد آف وارکرافت داشت فیلمی رو به اسم Warcraft : The Begnning در تاریخ ۱۳۹۵/۳/۲۱ بر روی پرده سینماها برد که با پیشواز ویژه ای از طرف مردم مواجه شد و فیلم رو میتونید از این لینک دانلود کنید.