گرفتن Pet برای هر Class

 

Pet : این پت توی بیشتر سرورها حتی اون هایی که ۹۹% هم فیکس هستن تست شده و کار میکنه و این پت همراه با شما لول آپ میشه و دمیجش هم اضافه میشه و هیمنطور اگه شما قویتر شید این پت هم قویتر میشه.

اول باید این Quest رو بگیرید. برای اینکه این ماموریت رو بگیرید باید یه ماموریت قبلش انجام بدید تا این QUEST آزاد شه.که من تو بعضی از سرورها دیدم Quest helper ها جاهای اشتباهی برای تکمیل Quest میدادند که اینم بهتون آموزش میدم که چیکار کنید.

 

 

آموزش Quest قبل از Pet

۱-خوب اول همونطوری که تو عکس نشون داده برید مامورتی رو که نوشته بودم بگیرید.کوئست قبلیش همونجاست روی همون Npc ماموریت بگیرید.

آموزش انجام ماموریت :

بعد از گرفتن ماموریت برید توی این مکان که توی عکس هست و بعد برید زیر آب اونجایی که توی عکس دون هست و بعد سنگی رو میبینید که ازش هوا میزنه بیرون برید پیشش تا ماموریت انجام شه

برید زیر آب دقیقا همینجایی که توی عکس مشخص شده

بعد از تکمیل شدن ماموریت اون رو به همون Npc تحویل بدید و کوئست بعدی رو به اسم A Growing Problem بگیرید و بعد از گرفتنش براتون یه آیتمی ادد میشه که واسه ی خود ماموریت هستش با اون میتونید پتی رو که داره صدا کنید و اون به صورت خودکار به تمامی دشمناتون حمله میکنه و با لول آپ شدن شما اون پت هم با شما لول آپ میشه اما در کل سعی کنید جلوی پلیر ها پت رو نشونشون ندید تا ریپورت نکنن که فیکس شه.

نکته : بعد از گرفتن کوئست اون آیتمی رو که بهتون میده به هیچوجه حذف نکنید چون با اون فقط میتونین پت رو صدا کنید و همینطور کوئستی رو که گرفتید اگه حذفش کنید آیتم کوئست هم میپره در کل نباید هیچکدومشون رو حذف کنید.