آموزش Demon hunter : تلنتهای Havoc

 

Demon Hunter جدیدترین هیروی بازی ورلد آف وارکرافت هستش و اینجا به طور تخصصی در مورد تمامی تلنت های موجود در قسمت Havoc توضیحاتی میدیم و قسمتی هم آماده برای دوستانی که میخوان از روی تلنت های آماده بردارن گذاشته شده…

دیگه بریم سراغ آموزش تلنت Havoc :
تلنت های اول ( Level 99 ):

Fel Mastery:یه انتخاب خوبی که به درد همه جا میخوره. نه تنها بهتون تعداد بالایی Fury میده، بلکه قدرت تخریب اسپل Fel Rush تون رو که یکی از بهترین اسپل هاست زیاد میکنه.

Felblade: اسپلی که تخریب خوبی داره و با حمله ی کوچیک Fury زیادی بهتون میده. یه تلنت چالش برانگیز ، تعداد اضافی ای که بهتون Fury میده خیلی خوبه مخصوصاً وقتی با ساختار “Fury Hungry” کار کنید.

Blind Fury:ممکنه توی اولین نگاه خیلی خوب به نظر بیاد، Eye Beam یه اسپلیه که برای جنگ یه نفره ارزشی نداره و فقط برای حمله های چندنفره خوبه.قدرتی که هرآنچه از همکاری ای که با Demonic و Feast on the Souls داره میاد وقتی که تعداد زیادی از ماب ها بمیرن در این صورت یه مقدار بالایی از کولدان ( Cooldown ) از اسپل Eye Beam کم میکنه.

خلاصه :تلنت Felblade یکی از چالش برانگیزترین تلنت برای Raidـها هستش در حالی که Blind Fury انتخاب بهتری برای Dungeonـها و Mythic ها هستش.

تلنت های دوم ( Level 100 ):

Prepared: در حالی که Fury که این تلنت بهتون میده چیزی نیست که بشه سرش غر زد، مقدار زمانی که از کولدان Vengeful Retreat کم میکنه همکاری خیلی خوبی رو با اسپل Momentum ایجاد میکنه، که کارایی این تلنت رو خیلی میبره بالا.بدون Momentum باید از این تلنت دوری کنید.وقتی که دارید از Prepared استفاده میکنید، مطمئن بشید که Prepared از کولدان در نمیاد تا از بهترین استفاده رو ببرید.

Demon Blades: این تلنت خیلی به کار میاد. این تلنت قدرت ( Ability )ـتون رو با Demon’s Bite عوض میکنه،, و خوب با اینکار تمامی Attackـهاتون دارای ۶۵% شانس برای تا مقدار زیادی Shadow Damage به دشمنتون وارد کنن و مقدار بیشتری هم متیونید Fury بگیرید.و اصل قدرت این تلنت اینه که به طور خودکار تمامی مواقع هست و کولدانی نداره.

Demonic Appetite: این تلنت با Buffـی که توی ۷.۱.۵ بهتون میده خیلی خوبش میکنه.پاک شدن کولدان داخلی یکی از دلایل مهمی که در تمامی ساختارهای تلنت ها این تلنت رو یکی از بهترین تلنت ها میکنه و با اینحال با هر Soulـی که گرفتید مقدار کمی Buffـه Fury میده.

خلاصه: با Buffـی که Demonic Appetite بهتون میده،تلنت Prepared رو میشه بدترین انتخاب توی این قسمت از تلنت ها دونست.Demon Blades همچنان یه تلنت خیلی قوی با همکاری ای که با Set Bonus / Legenderies ایجاد میکنه میمونه. انتخاب بین Demon Blades و Demonic Appetite بستگی به ساختار تلنت دلخواه شما داره.

تلنت های سوم ( Level 102 ):

Chaos Cleave: این تلنت یکی از بهترین تلنت های موجود در تمامی مواقع هستش.Chaos Cleave اساساً یه رایحه ای دور کاراکترتون میسزه که به هرچی که دورتون باشه نسبت به Chaos Strike وAnnihilation دمیج ( Damage : تخریب ) میده.Chaos Cleave به هر دو نحو ( جنگ تک نفره و چند نفره ) روی دشمناتون تاثیر میزاره.اما به شدت به Fury نیاز دارید.

First Blood: این تلنت قدرت تخریب Blade Dance و Death Sweep رو در مقابل جنگ های تکنفره زیاد میکنه، ترکیب این دو اسپل کارشون رو به تکنفره تغییر میده. موقعی که دارید از این تلنت استفاده میکنید بهتره که زیاد از  Blade Dance استفاده کنید. Buffـی که توی ۷.۱.۵ روی این تلنت هست خیلی قویه روی هر دو تکنفره و ضربه های چندنفره کنارهم ( Cleave ) و در این حال هم مقدار Fury که نیاز دارید رو برای انجام این حرکت کم میکنه.

Bloodlet: تخریب زیادی روی هر دو نحو ( تکنفره و چندنفره ) میزاره. وقتی که با Master of the Glaive یکی بشه شما میتونید از Throw Glaiveـتون در زمان Momentum پشت هم استفاده کنید و همینطور قدرت تخریبش هم بیشتر میشه.به ویژه، تخریب Bloodlet‘s به صورت “ignite” هست که یعنی تنها راهی که برای استفاده از دمیج خونریزی ( Bleed Damage ) استفاده کنید موقعیه که هدفی که مرده روش تخریبی مونده باشه.

خلاصه : First Blood بهترین انتخاب توی جنگ های تکنفره و Cleave هستش.Chaos Cleave میتونه تخریب خوبی و پایداری در Cleave برسونه اما اضافه کردن Fury به شدت نیاز داره.

تلنت های چهارم ( Level 104 ):

Netherwalk: دیگه با Blur جابه جا نمیشه، که به شما یه ضد ضربگی و همینطور سرعت در دویدنتون میده. متاسفانه، این باعث میشه که وقتی که این روشنه نتونید ضربه ( Attack ) بزنید. این تلنت به خصوص در Raidـها مورد نیازه که میتونه کاری کنه از تخریب های کشنده جلوگیری کنید.

Desperate Instincts:مقدار تخریب کمتری که با Blur میخورید رو بیشتر میکنه و به طور خودکار وقتی سلامتیتون زیر ۳۵% هست روشن میشه.

Soul Rending: مواقعی که دارید از Metamorphosis استفاده میکنید، ۷۰% سلامتی نسبت به قدرت تخریب هر ضربتون ( Leech ) دریافت میکنید.وقتی که با Demonic استفاده میشه خیلی تقویتتون میکنه.

خلاصه: هر سه تلنت در مواقع خاصی به کار میان. بهتون پیشنهاد میکنم Desperate Instincts استفاده کنید (اگه) خیلی کم از Blur استفاده میکنید، در غیر اینصورت Soul Rending برای خون ( اصطلاحاً برای Health اینجا استفاده میشه ) کشیدن پیشنهاد میشه.Netherwalk بیشتر در مواقعی که در Raid هستید به دردتون میخوره.

تلنت های پنجم ( Level 106 ):

Momentum:یکی از بهترین تلنتهاست ولی سخته که از تمامی قدرتش استفاده کرد.یکی از تلنت هایی هستش که باید در مواقع خیلی خاصی ازش استفاده کنید.و این تلنت خیلی برای جنگهای چند نفره خوبه.و برای تلنت Havoc تکه

Fel Eruption: یه Buff خیلی خوبی با این دریافت میکنید، اما متاسفانه اونقدری خوب نیست که بتونه با دیگر تلنت های این قسمت برابری کنه.

Nemesis:یه تلنت خیلی عالی برای جنگ های تکنفره.

خلاصه : همونطوری که در بالا گفتم، در تغییرات ۷.۱.۵ Nemesis و Demon Speed تلنت Nemesis  رو بهترین انتخاب توی این بخش میکنه.ولی در مواقعی که تعداد بالاتر از سه نفر جلوتون هست Momentum پیشنهاد میشه.

تلنت های ششم ( Level 108 ):

Master of the Glaive: اگر از  Bloodlet زیاد استفاده میکنید این تلنت رو باید بگیرید.

Unleashed Power: مقدار نیاز Fury برای استفاده از Chaos Nova و همیمنطور کولدانش رو کم میکنه.بیشتر در M+ مورد استفاده قرار میگیره.

Demon Reborn: تعداد مشخصی از ابیلیتی هاتون رو ریست کولدان ( Reset Cooldown ) میکنه ( Eye Beam رو هم ریست میکنه ).اما روی Metamorphosis که از طریق Demonic به دست میاد کار نمیکنه.

خلاصه : Master of the Glaive تقریباً بیشترین قدرت تخریب رو ( فقط در صورت استفاده از Bloodlet ) توی این قسمت از تلنت ها میده و همینطور اسپل Demon Bladesـتون رو فیلتر میکنه.Unleashed Power مدعی بهتری واسه ی دانجئون ها هستش و Demon Reborn به زور میتونه به تلنت های این قسمت برسه.

تلنت های هفتم ( Level 110 ):

Chaos Blades: این تلنت به نسبت به Masteryـتون بهتون قدرت تخریب بیشتری میده و باعث میشه که ضربه های خودکارتون ( Auto Attacks ) تخریب مشخص شده ی بیشتری برسونن. این تلنت باید با Metamorphosis استفاده بشه در مواقعی که امکانش هست.یه انتخاب عالی

Fel Barrage: تمامی قدرت ( Ability ) های شما شانس پایینی برای دادن شارژ Fel Barrage دارن، و استفاده از این قدرت اون شارژ هارو آزاد میکنه و تخریب مکانی ( AoE ) نسبت به تعداد شارژها بیشتر میشه.حتماً باید همیشه از ۴ یا ۵ شارژ استفاده کرد، و یه انتخاب خوبی برای هر جنگ چند نفره هستش. ولی چیز بدی هم برای جنگ های تکنفره نیست.

Demonic: یه تلنت عالی اگه که نیاز دارید هر ۶۰-۴۰ ثانیه قدرتتون رو زیاد کنید، دری غیراینصورت چیز معمولی ای هستش. همکاری این تلنت با Soul Rending خیلی خوب هست که میتونه برای هدف های تکی خیلی خوب باشه.

خلاصه: Chaos Blades برای هدف تکی هست، و اگه هدفتون چند نفر هست Fel Barrage خیلی مهمه ( این تلنت توی دانجئون ها پیشنهاد میشه ).Demonic هم انتخاب خیلی خوبی هستش در تمامی حالات.

تلنت های پیشنهاد شده ی آماده:

۱- ساختار Raiding

Havoc Raiding Build

۱-ساختار Havoc : Raiding

Havoc M+ Build

۲-ساختار Havoc : M+ And AoE